Конрад Мареј открил дека Мајкл Џексон мокрел во кревет!?

13 ноември, 20110
53417505

Во документарниот филм за животот на покојниот крал на поп музиката Мајкл Џексон, кој започна да се снима во ноември 2009 година, пет месеци по неговата смрт, Конрад Maреј изјавил дека бил единствениот пријател на Мајкл, но открил и дека музичкиот идол мокрел во кревет.

Морав да го убедувам да ја чисти собата каде што спие. Воопшто не мирисаше пријатно. Дури почнало да фаќа и мувла – изјавил Конрад Mареj.

Како причина за мокрењето Maреј ги наведува психолошките проблеми со кој Мајкл се борел долго време.

– Кој ќе поверува дека човек на негова возраст мокри во кревет? – Прашува Maреј, кој прогласен за виновен за смртта на Мајкл.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş