Контроверзната песна на Брена во видео верзија

9 јули, 20110
Контроверзната песна на Брена во видео верзија

Погледнете го спотот за песната на Брена насловена како “куршум со посвета“.

Долгоочекуваниот и најавуван спот на познатата српска пејачка Лепа Брена конечно може да го видат  нејзините обожаватели.

За спотот таа соработувала со Дејан Миличевиќ, а заедно одлучиле спотот да е црно бел.

httpv://www.youtube.com/watch?v=h4gZi2NAldA

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit