Крис Браун во романтична комедија

23 јули, 20110
kris braun0

Поранешниот дечко на Ријана, Крис Браун ќе игра гравна улога во романтичната комедија “Think Like a Man”.

Браун ќе игра улога на неспособен маж кому љубовта секогаш му е на “второ место”, но поради неуспешните врски се обидува да го преиспита односот со девојките и да ја “запознае вистинската љубов”.

Приказната на филмот е по книгата на Стив Харви “Act Like a Lady, Think Like a Man”, започнува на крајот на летото, а ние го очекуваме наредната година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit