Кристина Агилера “буцка”, ама ептен:)

24 октомври, 20110
Christina Aguilera Presents New Fragrance 'Royal Desire'

Кристина Агилера (31) очајнички се обидува да ја намали тежина. Пејачката најмила лични тренери, нутриционисти и психијатри, но никако не можела да се ослободи од целулитот.

– Го мразам моето тело. Целата сум обесена, носам црна облека за да го сокријам салото, изјавила Кристина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi