Крвнички му го скрши зглобот на противникот!

9 ноември, 20110
Крвнички му го скрши зглобот на противникот!

Ако мислевте дека сте ги виделе најужасните фаули и повреди кои се случуваат за време на фудбалските натпревари, сте се излажале.

Овој пат повторно еден немил инцидент го прекина накратко натпреварот во аргентинската лига меѓу Union de Santa Fe и Newell’s Old Boys.

Фабиано Муњоз му го згазна кревнички зглобот на Марчело Самиенто, а сето тоа го фатија камерите. Предупредуваме дека оваа снимка не е за оние со слаб желудник.

httpv://www.youtube.com/watch?v=xH8qaL16-m8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş