Ла Тоја Џексон: Мојот сопруг ме понуди на Тајсон за 100,000 долари

7 јули, 20110
La Toya Jackson

Ла Тоја Џексон неодамна изјавила дека нејзиниот покоен сопруг и менаџер Џек Гордон ја затварал во плакар и редовно ја тепал. Но деновиве Ла Тоја ја шокирала јавноста со нејзината изјава дека нејзиниот сопруг наводно ја нудел и за сексуални услуги.

Мајк Тајсон им раскажал на моите родители и на мои блиски пријатели дека мојот покоен сопруг му побарал 100,000 долари за да помине една ноќ со мене, изјавила Ла Тоја.

Сестра на починатиот Мајкл Џексон изјавила како нејзиниот сопруг ја принудувал на групен секс и дека двапати ја терал да се слика за Playboy.

Таа во шоуто на CBS, The Talk исто така ја промовирала и својата автобиографија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi