Lady Gaga со тело на мотор

19 април, 20110
lady-gaga-bowdacious-01

Lady Gaga на своите фанови на Twitter им приреди уште едно изненадување, со кое ги шокираше дури и оние кои беа подготвени на најлошото од неа. Таа ја објавила фотографијата која ќе биде на омотот на нејзиниот нов албум “Born this way”.

На фотографијата таа има тело на мотор, а со помош на фотошоп направена е монтажа и нејзината глава е вметната. На ова, многу нејзини фанови оставиле негативни коментари, а многумина од нив сметаат дека ова е само шега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma