Лејди Гага на алкохолна диета

21 февруари, 20110
lady_gaga_4

Познатата пејачка Лејди Гага неодамна откри рецепт за витката линија, која подразбира конзумирање пијалоци во големи количини. Таа изјавила, јас сум на пијана диета. Сакам да пијам виски и други алкохоли додека работам, но и додала дека не е само алкохолот рецепт за витка линија, туку и дека мора да се вежба. Но овие изјави на Гага не биле воопшто случајни, тврдат некои критичати, бидејќи тоа го направила за да ја промовира и новата книга на своето момче кое носи наслов “The Drunk Diet”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi