Руби тврди дека и Кристијано Роналдо платил за неа

21 февруари, 20110
Ruby-Rubacuori

Карима Ел Махруг, во јавноста повеќе позната како Руби излезе со уште едно признание. Со ова таа откри дека освен Берлускони, и Кристијано Роналдо и платил за секс. Иако во Италија сексот со девојчиња постари од 14 години е легален, сепак и плаќањето за тоа не е дозволено. Руби тврди дека додека била неполнолетна имала секс со познатиот фудбалер Кристијано Роналдо и за тоа, тој и платил. Таа го запознала во еден ноќен клуб и си размениле броеви. Не знаела дека е фудбалер се до моментот, кога отишле во еден ресторан и почнале да му приоѓаат обожаватели. После неколку недели тој ја поканил во станот каде имале секс. Но, утрото кога Руби се разбудила, тој не бил во собата. И оставил едно писмо во кое напишал дека се надева дека таа нема да биде таму кога тој ќе се врати, и дека парите за услугата и се ставени веднаш до чантата. Таа се одмаздила за ова понижување, така што на првата средба го посипала со шампањ, во една дискотека во Милано.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi