Настапот на Ријана на полувремето на NBA All Star

21 февруари, 20110
rihanna-kanye-all-star

httpv://www.youtube.com/watch?v=2bsbE8TzLXg#at=158

Еден од најинтересните настани во Лос Анџелес е NBA All Star, оваа година дополнително атмосферата беше вжештена со настапот на Ријана која ги испеа нејзините најголеми хитови, заедно со Кание Вест, Дрејк. Во публика беа присутни  многу ѕвезди мешу кои Бијонсе со Џеј Зи, Дастин Хофман, Стивен Тајлер, Стиви Вондер, Џон Леџенд  и многу други.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma