Лејди Гага падна од нејзиното пијано

12 април, 20110
Lady_GaGa 6

Контроверзната Лејди Гага имаше мала незгода на еден од нејзините концерти. На концертот одржан вчера во Хјустон, во текот на изведбата на една од песните таа падна од нејзиното пијано.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=R7RPxUlT84A

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma