Лејди Гага сака да биде Ејми!

5 август, 20110
gaga i amy

Лејди Гага се труди со се што е можно само за да ја добие улогата на Ејми во филмот кој ќе почне да се снима многу наскоро во Холивуд.

Гага смета дека е идеална да ја добие оваа улога, и се што сака е да ја оживи Ејми барем на платно. Таа мисли дека одлично ќе може да ја претстави Ејми, да ги долови нејзините гласовни способности, физичкиот изглед и ставот.

Овие денови ќе се донесе одлуката која да биде главната женска улога во филмот, кој ќе зборува за животот и делото  на Ејми Вајнхаус.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit