Лејди Гага сака да настапува гола

7 април, 20110
Lady_GaGa 6

Лејди Гага во последното интервју, зборувала за тоа дека сака да настапува гола. Само така ќе бидеме безвременски, и нема да можат да не критикуваат дали сме облечени по последната мода, низ смеа изјвила Гага.

Така ќе се чувствувам најугодно, нема да внимавам дали го пратам тренодт. Класичното црно одело е секогаш тренд, но и без облека ќе бидам интересна, па никој нема повеќе да ме критикува, додала Гага.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma