Лејди Гага со израстоци на лицето

16 февруари, 20110
lady-gaga-bowdacious-01

http://www.youtube.com/watch?v=WKktrPsI39g

Лејди Гага беше гостинка во познатото “ The tonight show” каде освен трите добиени награди на Греми, ги промовираше и бизарните израстоци на своето лице.

Најпрво се појави со црна маска на лицето и долг провиден црн фустан. Подоцна ја тргна маската и ги откри новите “украси” на лицето. Таа ги вградила овие израстоци на образите и на челото.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma