Лејди Гага во месна или модна индустрија?

4 август, 20110
gaga kolekcija

Лејди Гага како од шала ја претстави колекцијата за деца, која таа ја дизајнираше. Нормално колекцијата е во нејзин стил, а меѓу парчињата гардероба се најде и по некое парче месо. Чуениот фустан од месо кој таа го носеше сега го има и во колекцијата за деца.

Погледнете ја Gaga Goo Goo

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lErC2QrM5Ok

Дали сметате дека е во ред да го облечете вашето дете во некои од овие парчиња од колекцијата на Гага?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit