Лејди Гага: Заради силувањето се чувствувам како губитник

29 мај, 20110
lady-gagaa

Контоверзната Лејди Гага изјавила дека и покрај успесите кои ги ниже и хитовите кои ги има, сеуште се чувствува како губитник. Има денови кога ќе се разбудам и се чувствувам многу лошо. Она што ми се случи во тинејџерските денови сеуште ме боли. Силувањето кое го доживевав нема никогаш да го заборавам, и покрај тоа што постигнав светска слава јас сеуште се чувствувам како губитник, кога ќе се пристам на тоа болно искуство.

 

http://www.youtube.com/watch?v=bjBGHv-UQ1k&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/