Леонардо Ди Каприо: Мама не мe пушта…

20 јули, 20110
leo-blake

Тие беа заљубени до уши, но според американските таблоиди од нивната врска нема да излезе ништо. Мајката на Леонардо не била импресионирана од актерката и тоа јасно му го дала на знаење.

Ѕвездата на серијата Трачарка, Блејк Ливели, е во шок откако Леонардо Ди Каприо и дал “корпа” бидејќи не успеала да ја импресионира неговата мајка, Ирмелин.

Таа со мајката на нејзиното момче поминала доста време во Италија и на секој начин се обидела да ја импресионира, но Ирмелин не паднала на шармот на русокосата актерка и на синот јасно му дала на знаење дека е најдобро да ја прекине врската. Леонардо веднаш ја послушал.

Пријателите на напуштената актерката велат дека таа  е депресивна по прекинот на врската и не веруваат дека Леонардо е под такво влијание на својата мајка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi