Леонардо Ди Каприо за роденден купи боенка:))

27 август, 20110
Leonardo DiCaprio And Blake Lively Get Close In Cannes

Глумецот Леонардо ДиКаприо неодамна ги запозна родителите на својата девојка Блеки Лајвли. Наводно, му било роденден на нејзиниот татко Ерни и како идеален подарок Леонардо одлучи да му купи боенка. Со тоа сакал да испадне симпатичен пред 64 годишниот татко на 24 годишната Блеки.

“Ерни беше воодушевен”-изјави еден од гостите на прославата за роденденот. Парот неколку дена претходно е виден на различни места по Европа, па така и неодамна го посетија и Дизниленд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma