Леонардо и Блејк, постојано заедно

21 јуни, 20110
Romance-of-Leonardo-DiCaprio-and-Blake-Lively-Shaky

Новиот пар е забележан како се забавува во Калифорнија во градот Кармил, во кафуле каде што поминале пријатно попладне.

“Блејк нарачала две капучина”, изјавува изворот. Додека таа нарачувала кафе, Леонардо чекал надвор со безбол капа за да се сокрие од обожавателите. По кафето тие заминале на прошетка.

Леонардо (36) и Блејк (23) прв пат се забележани заедно во ноември минатата година, за кратко време откога Блејк излезе од долгогодишната врска. Но тогаш тоа изгледаше како пријателско дружење.

Дека се работи за вистинска врска, стана јасно откога Леонардо прекинал со Бар Рафаел и одлично се забавуваше со Блејк на филмскиот фестивал,, по што парот отпатува на романтичен одмор во Италија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma