ВИДЕО: Лепа Брена плачела за време на интервјуто во шоуто “Red carpet”

12 мај, 20110
1

Познатата фолк пејачкат Лепа Брена плачела за време на интервјуто во шоуто “Red carpet”, кое се емитува на хрватската телевизија “Нова”. Всушност, Брена се расплакала кога новинарката ја прашала за смрта на нејзиниот татко. “Тоа што мојот татко не е повеќе овде меѓу нас, за мене е најболното нешто во мојот живот. Кога имаш прекрасни родители, и кога имаш добар татко, каков што јас сум мала, и кога ќе ги добиете најважите работи во животот, а тоа се љубовта и поддршката, тогаш можете да разберете зошто ми е многу тешко. Мојот татко беше прекрасен човек, од него имав вистинската поддршка и исклучителна љубов за сето она што сум направила во животот, изјавила Брена низ солзи. Инаку, многу е познато дека Брена водела многу сметка за нејзините родители, особено кога започнала војаната во Босна.

httpv://www.youtube.com/watch?v=sOM7X45d0OQ&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi