Леплив уметник

27 јуни, 20110
Леплив уметник

Уметноста повеќе не е само да сликате со бои, туку да бидете што поуникатни во начинот на изразување и да насликате врвно уметничко дело, на пример од лепак, како што тоа го прави овој човек.

Погледнете како водителот остана без зборови, додека го гледаше овој уметник, и ве молиме не правете го ова дома.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/