Лето е, па сите се соблекоа! Мила Јовович фатена топлес! :)

26 август, 20110
1

Папараци ја фати актерката Мила Јовович во провокативни пози за време не одморот  во Los Cabosu. Погледнете ги топлес фотографиите!

Фатена на дело!

Судејќи според фотографиите, бикини се претвори во топлес, а топлес беше предигра за нешто повеќе….

Да не збориме премногу, тука се самите факти..

Актерката Мила Јовович одмара во  Los Cabosu, а тука е и друштвото на досадни папараци.

Иако ја фатија актерката во бикини, реално топлес фотографиите не успеаја, бидејќи Мила ги примети блицевите и вешто ги сокри градите.

Но, за да стави до знаење дека е свесна дека ја фотографираат, папараците ги почасти со среден прст.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma