Летото заврши а листата на најзгодни се затвори:) која е на место број 1? :)Се знае:))

29 август, 20110
kim-kardashian-naslovna

Магазинот InStyle ја направи листата на најзгодните жени за ова лето. Сезоната на бикини полека се затвара, а со тоа и листата на најзгодните жени. Веќе имавме прилика многу од познатите ѕвезди да ги видиме во бикини на плажа, а и да видиме како изгледаат кога се минимално облечени.

Меѓу дамите кои успеаа да не воодушеват со убавото тело и прекрасни костими за капење се најдоа: Селена Гомез, Рејчел Билсон, Бијонсе, Камерон Дијаз… и нормално Ким Кардашијан. Сите овие жени едногласно изјавиле дека за нивната топ форма било потребно големо внимание на изхраната како и напорни тренинзи.

Камерон Диаз
Рејчел Билсон
Селена Гомез
Бијонсе
Ким Кардашијан

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma