Линдзи Лохан изгледа ќе лапне уште едно милионче!!!:) Сега за призводство на секси играчки со нејзината “крофна”:)))

27 октомври, 20110
lindsay-lohan

Гениталиите на Линдзи Лохан се златен рудник. Актерката пред извесно време доби милион долари да се соблече за магазинот Плејбој, а сега убавата Линдзи доби уште понуда од милион долари, и тоа од компанија за производство на секс-играчки.

Челниците на компанијата која произведува “играчки” за возрасни под името FleshLight испратиле писмо до претставниците на Лохан, надевајќи се дека ќе постигнат договор со актерката, која за возврат ќе мора да дозволи да и земат калап од “интимните делови” на телото и да призведат автентични Линдзи Лохан секс-играчки.

Изработувањето на калапи од гениталии на познати личности не е невобичаено во светот на забавата за возрасни, многу ХХХ глумици-  вклучувајќи ги и Џесе Џејн и Лиса Ан ги имаат ископирано своите “тајни” делови за секси играчки.

Дознавме дека актерката се уште не ја разгледала понудата, но извори блиски на Линдзи тврдат дека таа не би прифатила таква понуда, без разлика на парите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi