Линдзи Лохан лопов без преседан!!! Епа ќе чисти улици:)

24 јули, 20110
Lindsey-Lohan

Линдзи Лохан повторно е во проблеми. Овој пат ја тужи поранешната вработена во клиниката Betty Ford која се лекувала актерката во декември 2010 година. Давин Бредли тврди дека Лохан по жестока расправија ја нападнала и го повредила нејзиниот зглоб. А за несреќниот случај, зборувала и во видео снимка која се појавила на интернет, но набрзо потоа добила и отказ, а Бредли поради повредата морала и на операција.

Пробламатичната Лохан досега нема дадено изјава за овој случај.

Без разлика на тоа како се ќе се заврши, овие денови кружат фотографии од контроврзната Линдзи во судница, со оглед на тоа дека на новата расправа, судот и одредил – до април следната година, мора да одработи дополнителни часови на општествено-корисна работа, вкупно 480 часа, поради минатогодишната кражба во Венеција.

Поради возење во пијана состојба од 2007 година, сеуште е под условна казна и уште еднаш ќе треба да обрне внимание за своето однесување.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit