Линдзи Лохан осудена на 30 дена затвор!! Но малата прво ќе снима за Плејбој:)))

3 ноември, 20110
lilo-ce-u-zatvor-na-30-dana-ali-prije-ce-se-skinuti-za-playboy-600x600-20111144-20111103093032-4a28759b0a405b1482ccfd8593b927cb

Судијата и пресудил на Линдзи Лохан и убавата актерка ќе мора да помине 30 дена зад решетки, бидејќи не ја одработила корисната работа која и била наложена од судот, и вооедно не го посетувала нејзиниот психијатар кој исто така и бил одреден од страна на судот.
Проблематичната актерка казната се уште не ја отслужува, бидејќи судот и дал една недела за да може да се подготви за животот зад решетки. Но изгледа дека Линдзи не е многу загрижена поради затворот, бидејќи таа се подготвува за уште едно фотографирање за магазинот Плејбој. Хју Хефнер (85), имено, не бил задоволен од првото снимање минатата недела кое се одржало во неговата вила, па Линдзи Лохан ќе мора уште еднаш да се соблече и да направи поза која ќе остане во памтење.
Фотографиите би требало да се појават во јануарското издание на познатиот магазин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş