Линдзи Лохан се враќа на суд

24 јуни, 20110
Lindsay-Lohanin-Maxim-India-8

Глумицата и пејачка Линдзи Лохан повторно е фатена со позитивен тест на алкохол во крвта, јавија медиумите.

Лохан која моментално го одслужува куќниот притвот, поради насилно однесување, беше позитивна на алкохол тестот кој и бил направен минатата недела.

Таа треба да се појави пред Високиот суд во Лос анџелес. Се очекува дека судот ќе и додели укинување на домашен притвор и нејзино испраќање во затвор.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma