Линдзи повторно со скандали!!! Сакала непоканета на “журка” кај Леонардо Ди Каприо! И нормално ја шутнале:)))

6 ноември, 20110
Lindsay_Lohan_6
Линдзи Лохан, кој нeодамна се сликаше за “Плејбој” дошла непоканета на забавата на Леонардо Ди Каприо. Го измамила обезбедувањето кажувајќи дека е поканета од страна на екипата на филмот “Џеј Едгар” што е и повод за забавата.
Како што наведува изворот, Линдзи во друштво на анонимна пријателка првично го напаѓала обезбедувањето, а потоа барала да се сретне со Брајан Грејзер- познат продуцент, кој веќе го напуштил хотелот. После тоа сакала да се слика со Леонардо Дикаприо и Клинт Иствуд, но обезбедувањето ја испратило до излезот.
Линдзи наскоро ќе оди во затвор, каде што ќе ја издржува казна од еден месец. Сепак, тоа не ја спречи да направи уште еден скандал во низата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi