Линдзи работи во мртовечница, но си доби и милионче од Плејбој

25 октомври, 20110
lindsay-lohan-vanity-fair-shoot01

Според пишувањата на некои американски медиуми, овој викенд, Линдзи Лохан се сликала гола за магазинот Плејбој. Освен што треба да го одработи нејзиниот долг према општеството преку корисна работа во мртовечница, во саботата Линдзи со задоволство позирала за познатиот магазин со кој неколку месеци преговарала.
Плејбој првично и понудил 750,000 долари, а Линдзи побарала еден милион долари. Иако не се знае конечниот износ се претпоставува дека е близу до цифрата од 1 милион долари. Се уште не е познато дали Линдзи ќе се појави на насловната страница во ноември или месец декември.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi