Лив Тајлер го покажа својот сексипил

30 мај, 20110
Liv_Tyler_191

Актерката Лив Тајлер го покажа својот сексипил и ги воодушеви своите фанови. Таа се појавува со главна улога во филмот “The Ledge”.

На трејлерот, кој засега само него може да го видиме, Лив се појавува во издание како што можевме да ја видиме во спотот на нејзиниот татко за песната “Crazy”.

http://www.youtube.com/watch?v=qIUJ02ff_So&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma