Љуби друга, а плаче по жена му

17 август, 20110
katiepriceallexreid

Алекс Реид призна дека ја сака својата поранешна жена Кејт Приц, иако е во врска со старлетата Шантел Хоугтон.” Сеуште ја сакам, иако таа рече дека никогаш не ме сакала. Кејт и јас сеуште не сме официјално разведени, не велам дека би се вратил на старо, но ете. Протолувајте го како сакате”-изјави во едено интервју Алекс.

Го повреди кога Кејт неодамна го изоставила од списокот на нејзините најголеми љубови. Иако ја сака неа, тој сепак ужива во врската со Шантел, и планира да живее со неа. Мајката на Алекс неодамна кажа дека и било тешко да гледа синот како го пребродува прекинувањето со Кејт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi