Лореал ја лапна Џенифер Лопез! А кого друг Ви се молам :)

20 август, 20110
Jenifer Lopez- naslovna

Џенифер Лопез ја продолжува соработката со Лореал, овој пат за промоцијата на колекцијата за нега и заштита на кожата од сонце – „Sublime Sun“.

Колекцијата ќе излезе во февруари наредната година, а лицето на Џенифер ќе се појавува на сите печатени и телевизиски реклами.

Производите за нега на лице и тело се во согласност со новите прописи утврдени од страна на Прехрамбената и Лекарската администрација.

Колекцијата се состои од лосиони за заштита од сонце, спрејови и разни други препарати кои на пазарот ќе се појават со цени под 11 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit