Лорин Хил трудна по шести пат

6 јуни, 20110
lauryn-hill

Пејачката Лорин Хил е бремена по шести пат. Среќната вест таа ј аобјавила на крајот од својот концерт кој го одржа во Детроит. Таткото на детето за сега не е откриен.

Таа изјавила: незнам дали сум најплодната жена во Америка, продолжувам да правам деца.

Лорин има пет деца со синот Боб Марли, Рохан со кого имаше бурна врска со многу прекинувања и смирувања.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber