Луда американка! Погледнете што си истетовирала на чело! :)

26 декември, 20110
dn

На интернет се појавија фотографии од американката која поради голема љубов кон раперот Дрејк го истетовирала неговото има не чело.

Тетоважата ја направила во еден салон во Лос Анџелес, а потоа нејзините фотографии го преплавиле интернетот, а многумина мислат дека американката ја направила најголемата глупост.

Набрзо рагирал и самиот пејач, раперот Дрејк кој изјавил дека тату мајсторот кој го направил ова е кретен.

„Оној кој ја истетовирал девојката е кретен. Треба да ја изгуби работата и никогаш повеќе да не тетовира“, изјавил канадскиот рапер.

Од салонот за тетовирање изјавиле дека три пати ја прашале девојката дали е сигурна дека сака токму тоа да го истетовира, а таа се согласила.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma