Луди соседи

7 февруари, 20110
cream cheese

Дона Абросио, 45, е уапсена откако физички нападнала деветгодишно момче. Жената целиот бес го истурила на детето, откако нему му паднало парчето леб, намачкано со крем сирење на нејзиниот кат. Таа со тава почнала да го удира момчето по глава, во моментот кога тоа се наведнало да ја собере храната, со објаснување дека нејзиното куче доколку го изеде крем сирњето може да умре. Момчето случајот го пријавило во полиција. Од таму веднаш реагирале, при што тие го потврдиле нападот. Момчето имало големи модрици по грбот, и повреди на главата. Тоа признало дека вакви испади од страна на госпоѓата не се случувале прв пат, но тој одбивал да ги пријави, заради мирните соседски односи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi