Објавена листа на најнепосакувани жени

7 февруари, 20110
KESHA

До сега ги објавувавме листите со најпосакуваните, најсекси жени на планетава но, овој пат ќе ви ја претставиме листата на најнепосакуваните жени.

Оваа листа ја направи порталот “Ask man”, и на неа се најдоа 99-те најнепосакувани жени. Некои од нив се очекувани но, на листата се најдоа и некои кои не се очекуваа да бидат тука прочитани. Па еве да спомнеме дел од нивните имиња: Кеша, Линѕи Лохан, Мајли Сајрус, Лејди Гага, Мадона кралицата на ботоксот, како и плејбој зајчицата Холи Медисон.

Оваа листа ја направија мажите, гласајќи за предложените жени, кои не сакаат да ги гледаат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi