Починал откако си вбризгал голема количина на метадон во пенисот

7 февруари, 20110
Isabel-Mastache-penis_pouch

На 26-ти јануари се случила несреќа во која починал еден маж како резултат на предозирање. Тој заедно со војот геј партнер престојувале во еден хотел каде се случила случката. Полицијата на местото на настанот пронашла крвави игли, шприцеви и голема количина на метадон. Мажот кој починал си вбризгал голем количина на метадон во неговиот пенис. Метадонот кој инаку го земаат лица кои се зависници од хероин, со цел да функционираат нормално, може да се земе само со лекарска препорака. Затоа под истрага била и приватната болница, од каде геј парот го набавувале метадонот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi