Лудувајте како Пипа Мидлтон:)

1 ноември, 20110
image-5-for-royal-wedding-pictures-of-pippa-middleton-gallery-853560099

Пипа Мидлтон, позната како парти девојка и сестра на британската принцеза Кејт, е во преговори со неколку издавачки куќи кои се заинтересирани да ја објават нејзината книга. Пипа во нејзината книга пишува како да поминете незаборавен ноќен провод.

Сите оние кои ќе изберат да ги следат советите на шармантната Пипа, добрата забава им е загарантирана, бидејќи оваа девојка е подготвена да го сподели на целиот своето незаборавно искуство од нејзиниот ноќен живот.
Се уште го помни врмето кога со своите пријатели правила пирамида, и покрај големите количини на алкохол кои биле испиени.
Некои од нејзините фустани и облека кои ги носела во посета на клубови и дискотеки, може да се купат преку интернет, и наводно имало и голем интерес, па нејзината сестра Кејт дошла до идеа целиот приход од облеката да се даде во добротворни цели.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi