Мадона наполни 53 години… кој би рекол :)

17 август, 20110
Madonna and Her Boyfriend arrive at Heathrow Airport.

Во друштво на својот скоро три децении помлад дечко Брахим Заибат кралицата на попот Мадона вчера ја наполни пеесет и третата година од својот живот.

Како странските медиуми известуваат, славната Мадона одлучила својот пеесет и трети роденден да го помине во друштво на своите усвоени деца Дејвид и Мерси во монденското летувалиште Хемптон во американската држава Конетикат. На оваа прослава им се придружил и избраникот на пејачката, дваесет и четири годишниот француски танчер Брахим Заибат со кој таа неодамна ја обнови врската. Колку е поп-дивата среќна, во оваа од јавноста оспорувана врска со многу помлад маж, се гледа на фотографиите кои папараците ги имаат забележано на хемптонските плажи на кои јасно е дека Мадона и Браим се вистински заљубен пар.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit