Мадона обвинила свој обожавател за кражба, бидејќи ја објавил нејзината песна на интернет?!

23 декември, 20110
madonna

Откако полицијата го уапсила Шпанецот кој на интернет ја објавил новата песна на Мадона, “Gimme All Your Love”, кралицата на поп музиката го обвинила за грабеж. Шпанецот и понатаму тврди дека не е крадец туку вистински обожавател кој со останатите фанови и пријатели сакал да ја сподели возбудата од новиот хит од омилената пејачка.

Мадона не верува на овие изјави и тврди дека нејзиниот вистински обожавател тоа никогаш не би го направил и понатаму го обвинува за кражба, а тоа го објавила и на својот Twitter профил.

Песната во меѓувреме е отстранета од YouTube  и останатите интернет канали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma