Мајкл Даглас и Кетрин Зета Џонс конечно среќни? Или само глумат пред камери?

26 јули, 20110
michael_douglas_catherine_zeta

Мајкл Даглас и Кетрин Зета Џонс конечно ја кренаа главата од проблеми и почнаа да водат мирен живот. Најпрво Мајкл долго време се бореше со рак, а потоа како резултат на стресниот живот и Кетрин беше во болница заради биполарно пореметување.

Папараците успеале да ги фатат во моментот на одмор и опуштање. Најпрво го испиле своето кафе, а потоа заминале на мирна прошетка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi