МакФест 2-дел

11 август, 20110
makkkkk

Во вториот дел од прилогот за МакФест ќе се задржиме на 80-тите години од минатиот век, и ќе ве угостиме убави песни интерпретирани од македонски пејачи. Но сепак нема да заборавиме да ви понудиме и одлични изведби на некои познати музички имиња од поранешните југословенски простори. Уживате во овие убави песни:

http://www.youtube.com/watch?v=pbb9JqQvQI0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris