Малку невообичаено, штурци наместо чипс!

18 јули, 20110
Angelina_Jolie_6

Актерката Анџелина Џоли откри дека нејзините синови обожаваат необична храна, а особено инсекти.

Таа признала дека им дала некои азиски специјалитети со цел да им ги покаже нивните корени, но не верувала дека тие толку многу ќе ја засакаат таа храна.

Моите момчиња обожаваат да јадат штурци, тоа им се омилени грицки, откако им ги дадов да пробаат ги јадат како чипс, изјавила Анџелина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit