Манго ја претстави новата колекција за пролет 2011

18 март, 20110
mango

Шпанската модна куќа Манго ја претстави својата најнова колекција. Моделите ги носи шпанскиот модел Алехандра Алонсо. Моделите се во нежни пастелни бои и ја истакнуваат женственоста и убавата женска фигура.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi