Мараја Кери носи близнаци

2 февруари, 20110
wenn2598492

Американската поп пејачка Мараја Кери е бремена и очекува близнаци. Таа требало да се породи во април.Носи момче и девојче, нивните имиња родителите се уште на ги избрале, но рекле дека ќе бидат единствени, објавија светските медиуми. Кери е во брак со Ник Канон. Во својата богата музичка кариера Мараја Кери продала повеќе од 200 милиони албуми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber