Марк Ентони им се врати на лудите “журки”! Ако греота, младо дете е, нека се забавува:)))

30 октомври, 20110
0

По се изгледа на Марк Ентони не му треба Џеј Ло за да може добро да се забавува, бидејќи пејачот бил фатен во Коста Рика како добро се забавува и како една девојка му дава еден дебел убав сочен бакнеж.
Ентони се фрлил на забава бидејќи за неколку месеци ќе започне со свое ТВ Шоу … Латино музичко натпреварување, под името ¡Q’Viva! The Chosen,””, кое се очекува да започне на почетокот на 2012 година.
Марк бил снимен како се качил на подиумот и за кратко време го преземал пуштањето музика како DJ, а пота бил во интимно друштво со девојка под името Диана Перез, кој е дел од неговата екипа.
Вечерта и било роденеден на Диана. Се прашуваме дали таа го добила поклонот што го сакала:)?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi