Марк Руфало наскоро на рехабилитација заради зависност од секс

27 јануари, 20110
Mark-Ruffalo-mark-ruffalo-15276283-1280-1024

Актерот Марк Руфало ќе има улога на зависник од секс во филмот “ Thanks for sharing” . Моментно Марк е актуелен по фимот “ The kids are all right”. Во новиот филм тој со уште тројца актери ќе бидат дел од приказната во која, тие ќе бидат сместени во установа за рехабилитација, како резултат на зависност од секс. Автор на филмот е ко-сценаристот на драмата “The kids are all right”, Стјуарт Бламберг. Сега за сега не се објавени другите двајца актери кои ќе бидат дел од главната екипа на филмот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi