Машалааа:) Гвинет Палтроу “средена” и полугола :)

27 јули, 20110
naslovna gwyneth

Таа има 38 години, но нејзиното тело е исто како на она кое го имаат младите манекенки. Гвинет Палтроу одлично го одржува своето тело.

Оскаровката Гвинет Палтроу е фотографирана од папараци во секси бикини . Таа заедно со своето семејство поминала одличен ден во вода.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi