Мегаѕвезди а распуштеници и распуштени :).. т.е разведени :)

26 јули, 20110
naslovna razvodi

Разводите се сосем нормална појава во светот на шоубизнисот. Оваа година како и секоја друга се случија многу разводи. Еве ја листата на жените кои останаа сами:)

Марија Шривер се разведе од Арнолд Шварценегер во јули 2011.

Ева Лонгорија се разведе од кошаркарот Тони Паркерво јануари 2011.

Брук Милер се разведе од Чарли Шин во мај 2011.

Кристина Агилера се разведе од Џордан Братмен во април 2011.

Скарлет Јохасон официјално се разведе од Рајан Рејнолдс во јули 2011.

Оливиа Вајлд се разведе од Тао Располи во март 2011.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit