Меган Фокс е 100% природна?

9 јули, 20110
naslovna

Преубaвата холивудска актерка преку социјалната мрежа Facebook се обидела да докаже дека не користи ботокс.

Меган Фокс која има 25 години е решена да докаже дека таа е 100% природна и дека не користи ботокс.

Неодамна новинарите ја обвинуваа дека користи ботокс, па од тие причини таа решила на својот профил да постави албум со фотографии кој е именуван “ работи кои неможеш да ги направиш со лицето ако имаш ботокс“, а на сликите е токму таа со разни експресии на лицето и гримаси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit